Profesyonel en iyisidir

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünleriçecek paketleme makinesi

CE UL CAS Sertifikalı Rotary Çok Kafa Su Şişesi Kapak Makinesi

Sertifika
iyi kalite Can Ambalaj Makinesi satış için
iyi kalite Can Ambalaj Makinesi satış için
The technical and force of the company is ample production equipment is advanced and short delivery time.We have a pleasant cooperation together.

—— Maria da Luz Monteiro

high technology, innovation ability, excellent service

—— Ezaki Mari

Ben sohbet şimdi

CE UL CAS Sertifikalı Rotary Çok Kafa Su Şişesi Kapak Makinesi

Çin CE UL CAS Sertifikalı Rotary Çok Kafa Su Şişesi Kapak Makinesi Tedarikçi
CE UL CAS Sertifikalı Rotary Çok Kafa Su Şişesi Kapak Makinesi Tedarikçi CE UL CAS Sertifikalı Rotary Çok Kafa Su Şişesi Kapak Makinesi Tedarikçi

Büyük resim :  CE UL CAS Sertifikalı Rotary Çok Kafa Su Şişesi Kapak Makinesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: SPC
Sertifika: CE
Model numarası: Peiyu

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: negotiate
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: Iş günü 45 iş günü
Yetenek temini: 12.000 b / s - 36.000 b / s
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Malzeme türü: sıvı Dolum Valfi Kafası: Çok kafa
Besleme Silindiri Yapısı: Tek oda besleme Dozajlama Cihazı: Kapasite Kupası
Prensibi Dolum: Yerçekimi doldurma Ambalaj Kabı Kaldırma Yapısı: Chute Pnömatik Kombinasyon Kaldırma
Yapısı: Rotary Ambalaj: Şişe
Ambalaj malzemesi: Plastik Boyut: 6500 * 3150 * 2990mm (L × H × W)
İşlevi: Su Paketleme Hız: 12000 Bph - 36000bph
Sertifika: Ce UL CAS Malzeme: S / S 304

CE UL CAS Sertifikası ile Döner Çok Kafa Su Şişesi Kapatma Makinesi

Genel açıklama

Su şişeleme hattı kombine ünitesi, üfleme ünitesi, doldurma ünitesi ve kapatma ünitesinden oluşur. Elektrik, mekanik ve pnömatik sistemlerin sentetik uygulaması ve servo sistemi tarafından kontrol edilen senkronizasyon ile Combi, çeşitli ekipmanların ve tüm üretim sürecinin entegre kontrolü için uygulanabilir . Boş şişe konveyörüne ve geleneksel dolum makinesinin durulama bölümüne ihtiyaç duymaz, bu da üretim tesisi için çok yer tasarrufu sağlar, boş şişe konveyöründe kullanılan fanların durulama ve enerji tüketiminden su tüketimini azaltır. Taşımanın çoğunluğunu keser ve tüm makinenin genel hijyen standardını garanti eder, bu da son kullanıcıların genel üretim verimliliğini artırmasına, yatırım maliyetlerini düşürmesine, enerji tüketimini ve bakım maliyetlerini azaltmasına yardımcı olur.

Ön besleme girişi ve önleme

Preformların preform asansörü içerisinden geçtiği ve önformu çözücü olmayan cihazlara iletildiği, dünya çapında standartlaştırılmış preform besleme ve önleme yöntemini benimser. Preform unscrambler içinde, preformlar otomatik olarak aynı hızda iki eğimli döner silindir tarafından sıralanır ve dağıtılır, geri kalanlar ise yıldız tekerleği tarafından alınır ve preform hunisine geri gönderilir. Preform önleme işleminin tüm süreci tamamen otomatiktir ve önceden biçimlendirme çizikleri olmaksızın yüksek verimliliğe sahiptir.
Isıtıcı
Altında dar boğazla en iyi ısıtma tekniğini benimseyen altı kızılötesi ısıtma tüpü vardır. Darboğazda hasara neden olan ısınmayı azaltır.
Isıtma alanında, iyi tasarlanmış hava akış teknikleri, şişe boynu için soğutma suyu tüneli ve şişe boynuna tam bir koruma sağlayan hava soğutma koruma cihazı bulunmaktadır.
Isıtma tüpü sıcaklığı ve ön ısıtma sıcaklığı, fırın sıcaklık sensörü ve kızılötesi termodetektör ile PLC'ye aktarılır ve gerçek sıcaklık bilgisayar ekranında görüntülenebilir ve ayarlanabilir. PID fonksiyonunu kullanarak, her bir ısıtma borusu gücü tabakası, preform için en iyi ısıtma sıcaklığı eğrisini elde etmek için ayarlanabilir.
Yeni tasarlanmış modüler ısıtma fırını, farklı denizaşırı üreticilerin yapısal avantajlarını benimsedi ve spektral dalga boyu ve yansıtma kaplamasının optimizasyonu için özel olarak tasarlanmış ekstra uzun kısa dalga kızılötesi ısıtma tüpünü kurdu. Yansıtma verimliliğini artırdı ve ısıtma fırını daha fazla enerji tasarrufu sağladı, ayrıca kurulum ve bakım için daha uygun hale geldi.
Isıtma alanının hava akışını optimize etmek ve ayarlamak ısıtma stabilitesini arttırır. Üstelik, benzersiz üç yönlü hava tüneli, şişe boyundaki hasarları etkili bir şekilde koruyan, önceden şekillendirilmiş gövdeyi, şişe boynunu ve ön-kalıp tutucuyu farklı miktarda soğutma havası ile soğutur.
Üfleme ünitesi
Özel manipülatör, ısıtılmış preformları belirli kam eğrisi boyunca kalıplara dağıtır. Gerdirme ön-darbesinden sonra, ön basınç yüksek basınçlı sıkıştırılmış hava bağlanarak şişelere üflenecektir. Özel manipülatör bitmiş şişeyi belirli kam eğrisi boyunca gönderir.
Doldurma ünitesi
Şişirilmiş şişeler, yıldız tekerleği ile doldurma maddesine taşınır. Dolguya girdikten sonra, şişe kaldırma silindiri tutucu tarafından tutulur ve kam etkisi altında yukarı ve aşağı hareket eder.
Dolgu, yerçekimi dolum yolunu benimser. Doldurma valflerini açmak ve doldurmaya başlamak için şişe ağzı yükselir. Ürün yükselir ve hava dönüş deliğini tıkar iken, doldurma bitmiş olacaktır. Doldurduktan sonra, şişe ağzı aşağı doğru hareket eder ve doldurma valfini terk eder.

Kapaklama ünitesi

Şişeler geçiş yıldız çarkı ile capper girin. Capper'ın anti-rotasyon bıçağı, şişeyi dik tutmak ve rotasyonu önlemek için şişe boynunu bloke eder. Kapatma kafaları devrimi devam ettirir ve dönüş yapar. Kamın etkisi altında, tüm kapatma işlemini tamamlamak için kavrama başlığı, manşon kapağı, vidalama kapağı ve boşaltma başlığı etkisi. Bitti şişeler, şişe çıkışlı bir yıldız tekerleği aracılığıyla şişenin dışına konveyöre aktarılır ve daha sonra birlikte açılır kapanır. Tüm makine konsol sızdırmazlık pencereleri, güzel ve iyi benimser.

Üfleme ünitesi için Su Üfleme-Dolum-Capping Combiblock Dolum Makinesi

1) Özel tasarlanmış ikincil şişirme sistemi, teknik ayarlamalar için operatörlerin daha rahat kullanabilmeleri için teknik ayarlamalar için doğru ve zamanında parametreler sağlamak üzere her bir boşlukta şişe gerdirme işleminin zaman basınç eğrisinde izler.
2) Kam mekanizmasının hassas kontrolü olduğu manipülatör transfer teknolojisini benimseyin. Preformları yüksek hızda yakalayın ve gönderin, kalite güvenilirdir. Hareketin tam ve yüksek verimli olmasını sağlamak için preformu almak, preform göndermek, şişe almak ve şişe açılış ve kapanışının şişe eşleştirme eylemini göndermek. Preform alma, preform gönderme, şişe alma ve sıralama şişesi otomatik olarak manipülatör ile orta kirliliği önler.
3) Kam mekanizması, kalıp çerçevesinin tam olarak açılıp kapanmasını kontrol eder. Özel kalıp kilitleme ve basınçlandırma sistemi ve basit ve sağlam kalıp çerçeve yapısı, her bir boşluğun üfleme parametrelerini bağımsız olarak kontrol edebilir. İyi arıza teşhis fonksiyonu ve özel üfleme yapısı, çeşitli basınç altında sızdırmazlık güvenilirliğini sağlar. Şişirme basıncı ayarlanabilir.
4) streç çubuk kontrolü tam preform ekseni gergin. İlk darbe ve ikinci darbe kontrolü preformunun dikey gerilmesi. Birinci ve ikinci darbenin hassas ayarlanmasıyla, şişe duvar kalınlığının ideal dağılımı sağlanabilir.
5) konvansiyonel tasarım kırmak ve küçük küp ve hafif ağırlık ile koaksiyel döner burç yapısı benimsenmesi. Döner sızdırmazlık halkası zarar görmesi kolay olduğundan emin olmak için, dış kol ve çekirdek eksenler eş merkezli yapmak için iki ucu sabitlemek için iki sabit bilyalı rulmanlar kabul edilmesi. Aynı zamanda, Gore çemberindeki sızıntı suyunun boru boyunca geri akmasını sağlamak için bir su geri kanalını arttırın ve su dağıtıcısının kaçak olmayacağını garanti edin.
6) Isıtıcı benimseyen 6-bölüm kısa dalga kızılötesi ışın sıcaklık kontrolünü benimser. Ön ısıtma bölgesi ve ayar bölgesi lambaları, teknik gereksinim tarafından sırasıyla kontrol edilebilir ve ayarlanabilir. İstikrarlı ve doğru bir süreç sağlamak için gerçek zamanlı sıcaklık izleme sistemi donatmak.
7) Soğutma suyu kanalı ve ön soğutma sistemi, şişenin güveliğini etkili bir şekilde korur ve ön kalıbın dış duvarında meydana gelen yüksek sıcaklıktan kaçınır. Firmamızın ısıtma sistemi diğer üreticilere göre% 20 enerji tasarrufu sağlayabilmektedir.
8) Pnömatik hat parçaları, egzoz geri dönüşüm sistemini arttırır (müşterinin ihtiyacına göre), enerji tüketimini azaltmak ve maliyeti azaltmak için% 30-50 hava tasarrufu sağlayabilir.
9) Isıtma sıcaklığı ve üfleme zamanı parametreleri farklı preform ve şişe şekillerine göre ayarlanabilir. Şişe şeklini değiştirirken, kullanıcının yalnızca önceden ayarlanmış parametreleri çağırması gerekir.
10) Makine için otomatik yağlama yapmak için Alman yağlama sistemi benimseyin, böylece makine yeterli bakım ve işçinin çalışmasını azaltabilir.
11) Kalıp montajı kolay ve basittir ve en kısa sürede (2 saat içinde) değiştirilebilir. Üretim verimliliğini arttırmaya yardımcı olan üretimin durma süresi azalır.
12) İnsanilaşma tasarımı, karmaşık alışkanlıkları insanların alışkanlıklarına yakınlaştırır. Yüksek çözünürlüklü HMI ve çoklu dil seçeneği, farklı alanlardan gelen kullanıcılara uyar.
13) Gerçek zamanlı izleme fonksiyonu ve çeşitli arıza alarm ipuçları ve yardım, esnek ve kullanışlı parametre seti çeşitli teknik gereksinimleri karşılayabilir.
14) ısıtma fırında Preform özel tasarlanmış kam aracılığıyla 180 ° dönecek, en iyi işleme koşullarında şişe ağız aşağı yapmak
15) Müşterinin ihtiyacına göre, tüm sistem Ethernet ile korunabilir.
16) Kalıp, özel alüminyum alaşımından yapılmıştır. Yüzey, kalıp ömrünü uzatmak ve üretim maliyetini düşürmek için özel sertleştirme işlemini benimser.
17) Sıkışmış denetim sistemi ile donatılmış ön besleme besleme çarkı. Preformların takılması durumunda, niteliksiz performans otomatik olarak reddedilecektir. Niteliksiz preform ekipmandan çıktığında, bu sistem kendi kendini sıfırlayacaktır.
18) Güvenlik için makine, operatörlerin maksimum güvenliğini sağlamak için mükemmel ve güvenilir güvenlik kapı sistemi ve alarm cihazı sağlar.

İletişim bilgileri
Shanghai Peiyu Packaging Technology Co.,Ltd.

İlgili kişi: Flora

Tel: +8615955090915

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)