Profesyonel en iyisidir

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

Sertifikalar
iyi kalite Can Ambalaj Makinesi satış için
iyi kalite Can Ambalaj Makinesi satış için
Müşteri yorumları
The technical and force of the company is ample production equipment is advanced and short delivery time.We have a pleasant cooperation together.

—— Maria da Luz Monteiro

high technology, innovation ability, excellent service

—— Ezaki Mari

Ben sohbet şimdi

Shanghai Peiyu Packaging Technology Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Shanghai Peiyu Packaging Technology Co.,Ltd. Shanghai Peiyu Packaging Technology Co.,Ltd. Shanghai Peiyu Packaging Technology Co.,Ltd. Shanghai Peiyu Packaging Technology Co.,Ltd. Shanghai Peiyu Packaging Technology Co.,Ltd. Shanghai Peiyu Packaging Technology Co.,Ltd. Shanghai Peiyu Packaging Technology Co.,Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : SPC
No. Çalışanları : 170~220
Yıllık satış : 10000000-20000000
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : < 10%
14. yıl tekrar tekrar arıyor.2004-2008, Peiyu kurumsal Şanghay Peiyu Makine İmalat Ltd, Ltd ve Zhangjiagang Ambalaj Makineleri Ltd, bu kez, biz başarıyla 100ml ADcalcium süt, döner sıcak makine makine etiketleme , orta ve düşük hızlı film ambalaj makinesi, tekli ve çiftli kafa kılıf etiketleme makinesi. Ayrıca Xi'an'da Pekin, Zhengzhou, Chengdu ve Ar-Ge merkezi temsilcilikleri kuruyoruz.

2009-2011, Peiyu yeni şube Jiangsu Heyu Ambalaj Malzeme Co, Ltd ve Şangay Peiyu Ambalaj Teknolojisi Ltd esas olarak PVC / BOPP / PET / PE film, konveyör, hava konveyör üretmek ve tasarımı kurulmuştur. Bu sefer, biz başarıyla Huiyuan Grubu için doğrusal sıcak etiketleme makinesi tasarlanmış, karton caser, otomatik sterilizatör retorts, yüksek hızlı film ambalaj makinesi, robot paletleyici, düşük / yüksek seviye depalletizer, otomatik yükleme ve boşaltma sepet imza, applicator.Our şirket sarmak etrafında sarın bizim şirket kazandı "Altın Çin İçecek Endüstrisinde Etiketleme Donanımı Tedarikçisi "ve: Ambalaj sanayiindeki Tiangongzun" ilk 10 kuruluşu, profesyonel aşağı akış ambalaj çözümlerine bağlı.

2012-2013, Peiyu kurumsal Laizhou Tongli Ambalaj Teknolojisi Co Ltd kurmak için Tongli ile işbirliği yaptı. LtdPeiyu kurumsal resmen teneke kutular üretim hattı ve başarı girin ve Yangyuan içecekler, Wanglao ji gibi tanınmış kurumsal işbirliği artırmak. It's açıldı teneke kutu üretim hattında yeni bölüm ve teneke kutu üretim hattının tam otomasyonunu gerçekleştirmiştir. Bağımsız Ar-Ge hızlı cam şişe paletleyicisi YanjingBeer tarafından kullanıldı. Peiyu şirketi, şirketin gelişmesiyle 2013 yılında Anhui Eyaleti, Chuzhou'da bulunan bir ulusal ekonomik kalkınma bölgesi olan Suchu Modern Sanayi Parkı'nda konuşlandırıldı.

2014-2015 yılları arasında Peiyu, Baosteel, TingHsinGroup, Güney Siyah Susam Grubu, LuLu Grubu, YinLu Chengdu, Şangay Hairong, Youyang Jiyuan, Weiwei Sütü, Bencao Heze, Moutal Grubu, Yeni Zelanda Yeni Su, Baoyein Can'ın anahtar teslimi projelerini başarıyla tamamladı. Unilever, Zhongya Hangzhou ve diğer ünlü şirketler.Bu sefer, Suzhu Modern Sanayi Parkı'ndaki 60.000 m.'lik yeni üretim üssümüz tamamen yenilendi, Peiyu gelişmenin yeni bir aşamasına girdi.

2016-2017, kendi kendine Ar-Ge retorts başarıyla pazara girmek ve Jinyi Jilin, Bencao Heze, Tianjin Teknoloji Üniversitesi, Senyuan Chengde, BONDUELLE Fransa ve Endonezya, Malaysia.And diğer birçok yabancı müşteriler tarafından iyi kullanılan uzun vadeli işbirliği tarafından kullanılan- Yili Grubu, Weiwei, Pyrotek gibi tanınmış yerli işletmeler.

İletişim bilgileri
Shanghai Peiyu Packaging Technology Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Jacob

Tel: 86-550-6825588-882

Faks: 86-550-6822555

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)